O nas

Dietetyka to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Ponieważ żywienie człowieka jest niezwykle szeroką dziedziną, każdy z nas specjalizuje się i rozwija w jej wybranych specjalizacjach. Na co dzień dzielimy się w zespole swoimi doświadczeniami i wiedzą tak, by móc zaoferować Klientom najwyższej jakości usługi. Wciąż podnosimy swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz konferencjach, wspólnie dążymy do doskonalenia swoich umiejętności w pracy z Klientem.

Centrum Fit Dietetyk Wrocław - Dietyka sportowa i kliniczna

 

Każdy z nas poza wiedzą dietetyczną zdobytą na uczelniach medycznych posiada także zamiłowanie i wiedzę dotyczącą aktywności ruchowej. Pomożemy Ci połączyć dietę dopasowaną do Twojego stanu zdrowia z optymalnym podejściem żywieniowym dobranym do Twoich treningów. Większość z naszych dietetyków ma także odpowiednie kwalifikacje, by móc doradzić Ci w doborze aktywności dostosowanej do Twoich celów i stanu zdrowia.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Konsultujemy w razie potrzeby swoje wątpliwości z lekarzami, fizjoterapeutami, psychologami czy wykwalifikowanymi trenerami personalnymi. Naszym priorytetem jest zapewnienie Pacjentowi możliwie najlepszej opieki w jednym miejscu.

POKAŻ