Wizyta kontrolna

   Jak często odbywają się wizyty kontrolne?

   O częstotliwości spotkań decyduje Klient. Standardowo konsultacje kontrolne w Centrum FIT DIETETYK℠ Wrocław odbywają się co miesiąc. Wizyty kontrolne mają na celu zweryfikować efekty planu żywieniowego, tak aby zoptymalizować jego działanie. Każdy kolejny jadłospis otrzymany po wizytach kontrolnych jest tak zmodyfikowany, aby jeszcze lepiej trafiał w gusta kulinarne Klienta, a także brał pod uwagę sezonowość produktów. Ma on na celu także zwiększyć efektywność terapii. Dietetyk na podstawie kontrolnego pomiaru masy i składu ciała i oceny efektywności diety, wprowadzi zmiany w jadłospisie pozwalające uzyskiwać jeszcze lepsze efekty. Ponieważ organizm przyzwyczaja się do zmian zaproponowanych w diecie, optymalnie powinno się zmieniać plan diety co około 20 dni.

   Jak przebiegają wizyty kontrolne?

   Każde kolejne spotkanie z dietetykiem we Wrocławiu rozpoczyna się kontrolnym badaniem masy i składu ciała, aby ocenić jak plan żywieniowy wpłynął na Twoje wyniki. Otrzymasz informację, jak zmieniła się Twoja sylwetka przez okres trzymania diety.

   W dalszej kolejności wspólnie przeanalizujemy miniony okres diety. Rozwiążemy ewentualne wątpliwości pomożemy rozwiązać trudności związane ze stosowaniem planu. Wspólnie omówimy kolejne etapy współpracy a po konsultacji otrzymasz nowy jadłospis dostosowany do Twoich celów i upodobań.

   Z biegiem czasu nabierzesz doświadczenia w komponowaniu swoich posiłków zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania się, dzięki czemu w przyszłości nie będzie konieczności korzystania z usług Dietetyka. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, przekonasz się, że można cieszyć się zdrowiem i idealną masą ciałą przez długie lata bez pomocy specjalistów.

   POKAŻ