Pierwsza wizyta

   Pierwsze spotkanie z dietetykiem

   Na pierwszej konsultacji we Wrocławskim Centrum FIT DIETETYK℠ zebrany będzie pełny wywiad zdrowotno-żywieniowy. Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i aktualny styl życia. Porozmawiamy na temat Twojego stanu zdrowia, samopoczucia, upodobań żywieniowych czy możliwości przygotowywania posiłków. Przeanalizujemy także Twój dotychczasowy sposób odżywiania się.

   Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań dietetyk przeanalizuje je na wizycie w celu jeszcze lepszego doboru terapii żywieniowej do stanu zdrowia.

   Omówimy także częstotliwość, rodzaj i czas wykonywanej aktywności ruchowej, tak, by dopasować plan dietetyczny do aktualnego planu treningowego w celu optymalizacji wyników sportowych.

   Na pierwszym spotkaniu wykonamy także analizę masy i składu ciała, która pokaże nam między innymi udział tkanki tłuszczowej w organizmie.

   Pierwsza konsultacja trwa około 45-60 minut.

   Odbiór indywidualnego programu żywieniowego

   Podczas tworzenia diety bierzemy pod uwagę szereg danych, takich jak: wiek, masa ciała, cel, stan zdrowia, wykonywana aktywność ruchowa, preferencje żywieniowe czy możliwości przygotowywania posiłków. Przygotowanie indywidualnie dopasowanego planu wymaga czasu, stąd też jadłospis wydany jest dopiero po kilku dniach od pierwszej konsultacji.
   Na odbiorze diety omówimy dane z analizy masy i składu ciała, dotychczasowy sposób odżywiania się i popełniane błędy dietetyczne, wyjaśnimy jak skonstruowany jest jadłospis oraz jak korzystać z wymienników produktów. Porozmawiamy także na temat dodatkowych czynników, które mogą wpłynąć na uzyskanie celu, takich jak: aktywność ruchowa, sen, regeneracja czy nawodnienie organizmu.

   POKAŻ