Dlaczego warto?

Centrum FIT DIETETYK℠ Wrocław należy do renomowanej grupy poradni żywieniowych w Polsce. Wyróżniają nas wysokie standardy obsługi klienta. Każdy program dietetyczny tworzony jest w oparciu o szczegółowy wywiad zdrowotny oraz szereg dodatkowych informacji na temat upodobań kulinarnych, aktywności ruchowej czy możliwości czasowych pacjenta.

W centrum żywienia FIT DIETETYK℠ nie zajmujemy się dystrybucją suplementów diety ani preparatów odchudzających, nie generujemy Klientom dodatkowych ukrytych kosztów. Skupiamy się jedynie na  bezpośredniej pomocy dietetycznej, przy wsparciu grupy psychologów i trenerów.

Wrocławskie Centrum Fit Dietetyk - Coś więcej niż dieta

Programy żywieniowe

W naszej placówce otrzymasz indywidualny plan żywieniowy zawierający nie tylko szczegółowy jadłospis, ale także listy zakupów, wyniki pomiarów masy i składu ciała, analizę dotychczasowego sposobu odżywiania, wybrane ciekawostki oraz opcjonalnie plan suplementacji i aktywności ruchowej. Respektujemy wszystkie uwagi odnośnie Twojego trybu pracy, czy upodobań kulinarnych, przekazywane podczas wizyty, ponieważ naszym celem jest stworzenie planu, który będzie realny do wprowadzenia w życie i stosowania na co dzień.

 

POKAŻ