Skuteczne odchudzanie

 

 

Skuteczna redukcja masy ciała


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że proces odchudzania jest procesem niezwykle złożonym, który obejmuje równowagę między odpowiednio skomponowanym planem żywieniowym, regularną aktywnością fizyczną i budowaniem zdrowych nawyków. Zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wówczas, gdy zalecenia będą realne do wprowadzenia w życie.

 

Indywidualne podejście


Najlepsza dieta, to dieta indywidualnie dopasowania do potrzeb Pacjenta, jego możliwości czasowych, finansowych, stanu zdrowia i poziomu aktywności ruchowej. Dodatkowo Pacjenci najczęściej preferują posiłki proste, szybkie i smaczne, z ogólnodostępnych składników.
Planując dietę redukcyjną nasi dietetycy biorą pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na skuteczność terapii, również te praktyczne. Przed zaplanowaniem jadłospisu analizowany jest dotychczasowy sposób odżywiania, czyli to, po jakie produkty Pacjent sięgał dotychczas, jakiego typu połączenia smakowe preferuje i jakie ma nawyki. To wszystko pomaga nam dopasować jak najlepiej dobór produktów do diety. Zdajemy sobie sprawę, że dla jednego Pacjenta szybki i realny do zastosowania, prosty posiłek to grahamka z drobiową wędliną i warzywami, a inny może preferować nieco bardziej skompilowane dania, np. budyniowe naleśniki z jogurtem roślinnym i owocami. Dlatego kluczowa jest dla nas rozmowa i analiza potrzeb i możliwości Pacjenta. Dodatkowo nasi specjaliści to dietetycy kliniczni oraz sportowi, którzy potrafią optymalnie dopasować jadłospis do potrzeb Pacjenta, zgłaszanych problemów ze zdrowiem, samopoczuciem, czy wyników badań.

 

Zapisz się na wizytę

 

 

Trudne przypadki

 

Wśród swoich Podopiecznych mamy wiele osób, które próbowały wcześniej przeróżnych diet i sposobów redukcji masy ciała. Często zwracamy uwagę na niuanse, rozmawiamy i szukamy przyczyn niepowodzeń. Wykorzystujemy elementy psychodietetyki, czasem prosimy o dodatkowe badania. Po każdym miesiącu dokładnie analizujemy miniony czas i dobieramy nowe założenia diety. Staramy się pomóc w każdym przypadku. Dlatego wielu z naszych podopiecznych mimo podejmowania wielu prób odchudzania na własną rękę lub z różnymi internetowymi dietami, dopiero z nami osiągają sukces.

SPRAWDŹ HISTORIE SUKCESU NASZYCH PODOPIECZNYCH

 

Zapisz się na wizytę

 

 

Co jest dla nas ważne


- Twoje upodobania kulinarne i preferencje żywieniowe. To, jakie produkty i połączenia smakowe lubisz, jakie są Twoje przyzwyczajenia co do posiłków i gdzie najczęściej robisz zakupy. W ocenia pomaga mi Twój dotychczasowy jadłospis żywieniowy w formie dzienniczka żywieniowego oraz przeprowadzany dokładny wywiad żywieniowy. To wszystko pozwala mi lepiej poznać Twój dotychczasowy styl żywienia i dostosować do niego zalecenia oraz posiłki.

- Twój stan zdrowia. Analizuję przebyte jednostki chorobowe, wyniki badań czy zgłaszane symptomy gorszego samopoczucia. To pozwala mi optymalnie dobrać dietę do Twojego stanu zdrowia. Dobrze skomponowany jadłospis powinien wspierać Twoje zdrowie, pozwolić poczuć pozytywne zmiany w samopoczuciu i poprawić wyniki badań laboratoryjnych. Dążymy do tego, aby z wizyty na wizytę poprawiała się nie tylko sylwetka, ale także to, jak się czujesz na co dzień.

- Twoje możliwości czasowe. Jeśli jesteś osobą zapracowaną, uwzględnione są przede wszystkim proste i szybkie przepisy w Twojej diecie. Nie lubisz spędzać dużo czasu w kuchni? Nie ma problemu, przepisy nie będą trudne ani absorbujące. Jeśli natomiast lubisz gotować i sprawia Ci to radość, otrzymasz ciekawe przepisy wymagające nieco więcej uwagi.

- Twój rozkład dnia. Rozkład posiłków dopasowany jest przede wszystkim pod kątem tego, jak wygląda Twój dzień, kiedy możesz spożyć posiłek i w jakich warunkach.

Robimy wszystko, by dieta była prosta w realizacji i dopasowana maksymalnie do Twoich potrzeb.

 

 

Zapisz się na wizytę

 

 

Redukcja masy ciała Wrocław, dieta redukcyjna, odchudzanie Wrocław, skuteczna dieta odchudzająca

 

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ

 

 

POKAŻ