Zespół: dietetycy

Michał Mossakowski

Dietetyk

796 015 510

http://mossakowski.fitdietetyk.pl/

Dietetyk kliniczny i sportowy, psychodietetyk, trener personalny. Absolwent Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku dietetyka, o specjalności dietetyka kliniczna. Ukończył także studia podyplomowe Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychodietetyka. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

W swojej pracy zajmuje się żywieniem klinicznym obejmującym dietę w insulinooporności i innych zaburzeniach hormonalnych, dietą w prewencji i leczeniu chorób cywilizacyjnych (nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, zespół metaboliczny) a także żywieniu osób aktywnych, sportowców i dzieci.
Pasjonat zdrowego stylu życia. W swojej praktyce charakteryzuje się podejściem holistycznym i dużą empatią. Kładzie nacisk na edukację żywieniową oraz budowanie zdrowych nawyków na przyszłość.

Od 16 lat związany ze sportami siłowymi jako czynny zawodnik klubu sportowego Team Wrocław. Wieloletnie reprezentowanie klubu pogłębiło jego pasję do sportu. Obecnie kontynuuje ją jako trener osobisty. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i siłowym. Chętnie pomaga dobrać sposób aktywności fizycznej do możliwości podopiecznego.

Poza poradnictwem indywidualnym zajmuje się również organizacją żywienia w żłobku, dbając o budowanie u dzieci dobrych relacji z jedzeniem. Pomaga też rodzicom rozwiązywać problemy związane z żywieniem najmłodszych.

Michał Mossakowski - dyplomy i certyfikaty

POKAŻ