Anna Szymkowicz

• Anna
  • Kobieta
  • 16 października, 2019

Trenuje lekkoatletykę od 9lat. Specjalizuje się w biegach na 100 i 400m przez płotki. Należę do Kadry
Narodowej B
Wieloletnia reprezentantka klubu MULKS Juvenia Głuchołazy, a obecnie KS AZS AWF Wrocław.
Wicemistrzyni Polski Juniorów w biegu na 400m ppł.
Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików na dystanskie 300m.
4-krotna złota medalistka Mistrzostw Polski LZS w kategorii Junior i Junior Młodszy na obu
dystansach płotkarskich.

Rozpoczęłam współpracę z Pauliną w Kwietniu 2019 roku. Chciałam zmienić nawki żywieniowe,
dokonać rekompozycji sylwetki, a co najważniejsze poprawić wyniki sportowe. Mogę z czystym
sumieniem powiedzieć, że cele zostały osiągnięte. Waga spadła o kilka oczek, mam lepsze
samopoczucie i co więcej przełożyło się to na treningi i osiągnięcia.
Zostałam 3-krotnie srebrną medalistką Akademickich Mistrzostw Polski, zajęłam 6. Miejsce na
Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w biegu na 100m ppł wyrównując swój rekord życiowy (14,02s),
a także tę samą pozycję w biegu na 400m ppł.
Udało mi się również zakwalifikować na Mistrzostwa Polski Seniorów, na których dokonałam
wówczas dla mnie rzeczy niemożliwej – dostałam się do ścisłego finału w biegu na 400m ppł i co
ważniejsze zrobiłam najlepszy wynik sezonu tzw. SB-season best, który był gorszy od życiówki tylko o
0,07s sprzed 3 lat. Dlatego jest to dla mnie sezon jak najbardziej udany.
Jestem przekonana, że bez pomocy Pani Pauliny, byłoby mi znacznie trudniej wykonać założony plan i
osiągnąć to, co osiągnęłam. Regularne i pełnowartościowe posiłki pozytywnie wpłynęły na
samopoczucie. Dlatego też polecam Poradnię Fit Dietetyk we Wrocławiu.